מסעדות לברית

 

בשעה טובה ומצלחת נולד לכם בן-זה בדיוק הזמן המתאים להשקיע בתכנון אירוע המצייין את הולדת הבן. היות והמלאכה מרובה על מנת להפוך את הבחירה למוצלחת, ריכזנו עבורכם כמה טיפים לבחירת מסעדות לברית.

לא רק בבתי כנסת

בעבר טקס ברית המילה נערך בבית כנסת או בבית ההורים, אך כיום נהוג לחגוג באולמות אירועים. בשל התפתחות ענף האירועים ניתן למצוא כיום מסעדות לברית באזורים שונים בארץ. אותן מסעדות מציעות חוויה ייחודית לאורחים וכוללות מתחמי אירוח מודרניים בהם ניתן לקיים את המאורע המרגש.

 

אילו שירותי אירוח ניתן למצוא

בפועל, אותן מסעדות מעמידות לרשות האורחים היצע נרחב של שירותי אירוח  הכולל שירותי עיצוב שולחנות, שירותי סאונד וכן שירותי תאורה. בחלק מהמקרים ניתן למצוא אולמות המתאימים לצרכי אירוח של עד כ1000 איש. בכלל ניתן למצוא מספר שירותי אירוח :

  • קבלת פנים: שירותי קבלת פנים כוללים דוכני מזון ושתייה.
  • קייטרינג מלאים: שירותי קייטרינג מלאים הכוללים צוות אירוח וכן מנות פתיחה מנות עיקריות ומגוון רחב של קינוחים.
  • שירותי עיצוב: ניתן ליהנות ממגוון רחב של שירותי עיצוב.

 

בחנו היטב את חבילות האירוח המוצעות עבורכם

מלבד שירותי האירוח שהזכרנו, ניתן למנות שירותי אירוח נוספים כדוגמת שירותי מוסיקה הכוללים הנחייה וכן שירותי צילום, שירותי צילום מגנטים וגם עיצוב בלונים. כאמור, אין סוף לשירותי האירוח השונים ולכן חשוב מאד לבחון היטב את שירותי האירוח המוצעים לכם תוך בחינת הרמה המקצועית.

 

בהתאם לרמת הכשרות

בחירת מסעדות לברית יש להיעשות בהתאם לרמת הכשרות בה מחזיק האולם.

 

אינכם תלויים בחסדי מזג האוויר

הבחירה לערוך את האירוע במסעדה מאפשרת לכם לא להיות תלויים בחסדי מזג האוויר. בימי הקיץ מסעדות רבות מפעילות מיזוג אוויר המהווה מפלט מצויין לחום, ואילו בעונת החורף ניתן ליהנות מחימום המהווה תשובה לימי הגשם.

 

 התמקדו בעיצוב החלל

בעת בחירת מסעדה התמקדו בעיצוב החלל המעניק תחושה חגיגית או תחושה מרשימה. עיצוב החלל משחק תפקיד מרכזי ומרשים ויש ביכולתו להכריע באשר לבחירתכם.

 

לא כולל שירות- האמנם

פרמטר נוסף אשר יש חשיבות רבה לדון בו בעת בחירת מסעדה הוא טיב השירות של צוות המלצרים. ככל שטיב השירות יהיה מקצועי יותר כך יהיה ניתן להרגיש בטוחים כי הבחירה הינה הבחירה הנכונה. לצורך כך, הגיעו לאירוע המתקיים במסעדה ובחנו את טיב השירות של צוות המלצרים על מנת לקבל את ההחלטה המתאימה עבורכם ולא ליפול על מלצרים שאינם מתקשרים עם האורחים.

לפרטים נוספים התקשרו: 073-7585408